KNIHY

V pořadí již třetí kniha Jaroslava Pompa vyšla začátkem ledna 2023 a drží rekord v rychlosti vydání. Deník „pisálka“, jak autor tituluje hlavního hrdinu s autobiografickými prvky, je vskutku NEkorektní, vtipný a čtivý text, který dokáže zcela jistě „zvednout mandle“ mnohým vyznavačům korektního životního stylu. Kniha je reminiscenci na 365 dnů roku 2022. Obsahuje množství mikropříběhů a konfrontuje dva zcela rozdílné světy; normální život obyčejných lidí a absurdní elitářskou bublinu aktivistů či politiků z celého světa, jejichž ideologicky infikované mozky až příliš často popírají přírodní zákony, vědu i zdravý selský rozum.
CENA: 250 Kč

Recenze

Zde si můžete přečíst rozhovor s autorem knihy ROK HLUPCŮ

Kniha Kde výčep můj Jaroslava Pompa je o hospodách, vinárnách a bufetech v časech před listopadem 1989 ve vzpomínkách reprezentantů různých skupin normálních Plzeňanů i známých osobností. Více informací najdete na webových stránkách knihy

CENA: 170 Kč

Román z období 1. světové války. Na pozadí válečného konfliktu se odvíjí příběh obyčejného vojáka. CENA: 200 Kč
V knize naleznete návody a veškeré finesy street parkouru. Kniha je již téměř vyprodána.
CENA: 200 Kč
Kniha vyšla již v roce 2010 a v současné době je rozebrána.
Století krchlebských legend je kniha, jak název napovídá, o šKrchlebských vesnických bardech, kteří se během sta let staly legendami nejen ve sportu. Zajímavé příběhy a dobové fotografie činí z knihy neotřelou kroniku z období let 1921 – 2021.
CENA: 200 Kč
Kniha 21 autorů Perem, kamerou a mikrofonem aneb o práci novinářů v Plzni v druhé polovině 20. století mapuje ve formě zajímavých příběhů tuto zajímavou dobu.
CENA: 250 Kč
Obrazová výpravná kniha SEKVENCE ČASU široce představuje tvorbu českého umělce Pavla Janouškovce. Na více než 260 stranách uvidíte v nádherných barvách velkou část děl autora již od konce 70. let minulého století.
CENA: 600 Kč
Hudební kompilace skupiny BUMERANG s albem Zeptám se racků je originální sběratelský set, který obsahuje černou vinylovou desku, CD a DVD s filmem KONCERT. Celkem bylo vylisováno pouze 550 kusů a více jak 450 desek již bylo prodáno. Další informace, včetně fotografií ze křtu najdete na stránkách vydavatele desky DELEX
CENA: 550 Kč